PJM

Project cargo logistics

Od początku swojej działalności PJM Shipping and Trading zaangażowany jest w organizację transportu elementów ponadgabarytowych i sztuk ciężkich.

Usługi przez firmę oferowane zawierają organizację transportu drogowego, rzecznego, przeładunków w portach oraz transportu morskiego. Transport morski  często odbywa się wyspecjalizowanymi statkami posiadającymi własne urządzenia przeładunkowe rzędu kilkuset ton, lub tonażem typu ro-ro, gdzie ładunki są wtaczane do ładowni bądź wytaczane ze statku. W niektórych przypadkach zastosowanie ma także transport kontenerowy, na przykład kontenerami typu „flat rack”.

W większości przypadków oferujemy profesjonalny dozór nad transportem oraz operacjami przeładunkowymi, a także mocowaniem i zabezpieczeniem ładunku na środkach transportu. Jesteśmy też w stanie zaaranżować korzystne warunki ubezpieczeń transportowych.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży i wykonaniu wielu projektów zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych, możemy zagwarantować efektywne dostarczenie Państwa ładunków do praktycznie każdego dostępnego drogą lądową, morską lub rzeczną miejsca na świecie.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami bezpośrednio.

PJM Shipping and Trading
Piotr Jerzy Mechowski
Ul. 3 Maja 1
70-214 Szczecin
Tel: 91 488 23 33
e-mail: office@pjm.pl


powrót »

O firmie

Firma PJM Shipping and Trading powstała w czerwcu 2000 roku.

Jej właściciel jest pierwszym w Polsce członkiem elitarnego Institute of Chartered Shipbrokers w Londynie .

Przynależność do tej organizacji gwarantuje najwyższej jakości usługi na polu szeroko rozumianych usług transportu międzynarodowego.


Kontakt

PJM Shipping and Trading
ul. 3 Maja 1
70-214 Szczecin
Polska
tel : 0048 91 488 23 88
e-mail : office@pjm.pl


copyright © PJM Shipping and trading   -   design: cs